Hledat
17. listopadu 2019 ..:: SBS 2003/2008 » SBS 2003 » Instalace SBS » Instalace ISA 2004 ::.. Zaregistrovat se  Přihlásit se
Reklama
 
     
 Instalace SBS 2003 - ISA 2004

Instalace SBS2003 Premium SP1 - ISA 2004

Po dokončení instalace hlavních částí  SBS2003 vložte instalační CD označené SBS 2003 Premium a počkejte na zobrazení dialogu po vložení CD. Pokud je vypnuto automatické spuštění spusťte program setup.exe z hlavního adresáře CD.

V hlavním adresáři se nachází i soubor PREMIUMINSTALLSTEPS.HTM, který popisuje jednotlivé kroky instalace podrobněji než tento krátký popis.

 

Z nabídky vyberte položku "Instalovat server Internet Security and Acceleration Server 2004", kterou provedete instalaci serveru ISA2004.

Po spuštění je zobrazeno úvodní okno průvodce instalací, pokračujte dál pomocí tlačítka "Další".

Přečtěte si Licenční smlouvu a pokud s podmínkami souhlasíte vyberte volbu s "S podmínkami licenční smlouvy souhlasím" a pokračujte dál pomocí tlačítka "Další".

Na další obrazovce vyberte umístění do kterého chcete instalaci ISA serveru provést. Stiskem tlačítka "Procházet" můžete umístění změnit. Pokračujte dál pomocí tlačítka "Další".

Následuje obrazovka s se shrnutím parametrů instalace. Jste informováni o umístění kam bude program instalován. Pokud chcete umístění změnit vraťte se zpět pomocí tlačítka "Zpět". Po potvrzení tlačítkem "Dokončit" bude dočasně zakázáno stávající připojení k internetu, automaticky se spustí průvodce nastavením emailu a připojení k internetu. (CEICW).

Spuštění instalace ISA 2004 serveru proveďte tlačítkem "Dokončit".

Průběh instalace se zobrazuje v dialogovém oknu, jsou kopírovány soubory a provedeno nastavení serveru.

Po dokončení instalace ISA 2004 serveru je zobrazen dialog. Průvodce ukončíte tlačítkem "Zavřít".

Po potvrzení jste informování o nutnosti provedení restartu pro dokončení konfigurace serveru ISA 2004. Ukončete nejprve aplikace a poté počítač restartujte stiskem tlačítka "OK".

Po restartu je spuštěn průvodce konfigurací emailu a připojení k internetu (CEICW).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  
Copyright 2005-2013 by PetrB   Podmínky používání  Prohlášení o soukromí