17. listopadu 2019
 Reklama

  
 Microsoft MVP summit den 3 Minimalizovat
Petr Buchmaier 15.3.2007 20:15

Tento den začínají opravdové přednášky přímo v  Microsoft Campusu. Vyrážíme brzo ráno od hotelu autobusem, ale brzo zapadneme do ranní zácpy. Lehce prší a počasí je podzimní. V průběhu dne se vyjasňuje a sluníčko občas krásně prozáří celý areál. Po příjezdu na místo vyrážíme do konferenčního centra na snídani.

P1010242-small-konferece.jpg

Tak tato snídaně se nepovedla, vše je jen sladké a vajíčka si tady snad také sladí. Podařilo se mi získat sůl ale ani po osolení nezískávají chuť protože k nim neni slané pečivo pouze sladké. Další den budu chytřejší a dám si pouze sledkosti, ale protože bez snídaně nezačínám den připadá mi den dopředu ztracený.

Přesouvám se do budovy, kde bude probíhat program pro moji specializaci. Vyhledávám si ještě další programy, ale nakonec na ně není čas.

P1010262-small.jpg

Informace jsou zajímavé, ale protože se potřebuji spojit s domovem a ostatními vracím se zpět do konferenčního centra a zůstávám zde na oběd. Po obědě vyrážíme na procházku kampusem a do obchodu.

P1010256-small-campus.jpg

Po návratu se snažím dostat zpět, ale žádný bus nejede tím směrem. Fotíme se navzájem u MS nápisu.

P1010246-campus.jpg

Po hodině a půl se mi to podaří a doporučil bych MS aby si dopravu zlepšilo a zpřehlednilo. Zvládnu závěr přednášky a diskuzi nad dalším směrem. Po skončení dále diskutujeme s lidmi z MS týmu a poté se přesouváme na večeři.

P1010268-small-dinner.jpg

Večeře produktové skupiny pro servery je hned vedle a SBS gang je opět spolu. Bavom se s několika MVP a nakonec se potkávám s vedoucím vývoje se kterým si povídáme skoro dvě hodiny.  Je rád že může slyšet feedback z různých stran.

P1010275-small.jpg

Po skončení večeře se bavíme ještě s nekolika SBS MVP i cestou do hotelu. I přes nepovedený začátek je to docela dobrý den.Při cestě zpět vystupuji v centru a procházím si noční Seattle.

P1010283-seattle.jpg

 


 Tisknout   
Copyright 2005-2013 by PetrB