17. listopadu 2019
 Reklama

  
 Enter Title

10.3.2007 21:45

Přístí týden se chystá MVP Summit v Seattle. Kromě mně tam jede ještě několik českých MVP společně se zástupcem z Microsoftu. Protože se nám díky změně letního času posunul program odletu nechtěl jsem ponechat nic náhodě a rozhodl se přespat v Praze aby byla jistota že se na Ruzyň dostanu včas. Dálnice D1 má v poslední době takové výpadky že i kdybych v neděli vstával před pátou mohlo by se stát že bych do Prahy nedojel včas. Dopoledne jsem stravil horečným balenim a vzpomínáním co jsem to vlastně zapomněl. Startegicky jsem přesouval věci z jednoho zavazadla do druhého, přemýšlel co mi povolí bezpečnostní kontrola a zda se mi vejde taška do kabiny. Protože se nám cesta zkomplikovala díky letecké společnosti, která dva měsíce dopředu neví že se bude měnit letní čas a nechá nám vystavit letenky, které měsíc před odletem mají málo času na přestup je nutné změnit trasu. O odškodnění, nebo změně termínu se potom nechce bavit. Takže naše cesta bude Praha-Paříž-New York-Seattle a vzniká oprávněná obava že se s druhým zavazadlem mohu setkat až ke konci pobytu. Po úspěšném nabalení a obědě následovalo rozloučení s rodinkou a pak již vzhůru z rodného Brna na Prahu. Jestě před nástupem jsem zjistil že budu potřebovat lůj na rty, ale u nádraží se dal koupit, takže jsem plně vyzbrojen.

P1000580small.jpg

Poslední pohled na Petrov a již se za okni míhá vysočina. V Praze z Florence na pizzu a poté se ubytovat a načerpat síly na zítřejší 20 hodinový maraton. Pokud se mi nepodaří usnout v letadle budu 25 hodin vzhůru. Pro děti je připraven dárek, v praze zůstávají i věci, které nebudu na cestě potřebovat.

Zítra můžete čekat pokračování. Protože nemohu nic vyzrazovat z obsahu konference bude vycházet tento cestopis, případně připravené technické články a seriál s pracovním názvem "Večerní čajovna".


 Tisknout   
Copyright 2005-2013 by PetrB