14. listopadu 2019
Reklama
 
     
Školení virtualizace

Nabízím školení VMware virtualizace v několika různých kurzech

Podrobnější popis, obsah a informace najdete na stránkách se jednotlivými školeními

Aktuální termíny školení VMware virtualizace v Praze, Brně, Bratislavě 


Školení VMware vSphere – instalace, konfigurace a správa

 Kurz seznámí účastníky se systémem VMware vSphere 4, ESX/ESXi 4 Server, vCenter Server 4 a jeho instalací, konfigurací, administrací, obsluhou, zabezpečením, zálohováním a vzdálenou správou. Kurz je určen pro správce sítí a systémů, kteří mají za úkol integrovat a spravovat tento systém.

Časový rozvrh: 4 dny


Školení VMware vSphere – Networking

Kurz seznámí účastníky se systémem VMware vSphere 4, ESX/ESXi 4 Server a použití sítí ve virtuálním prostředí. Půjde o konfiguraci distribuovaného switche, virtuálního switche Cisco Nexus 100V a zabezpečení pomocí VMvare vShield Zones. Kurz je určen pro správce sítí a virtualizačního prostředí VMware a prvků Cisco, kteří mají za úkol integrovat a spravovat tento systém za síťového hlediska.

Časový rozvrh: 3 dny

Školení VMware vSphere – Security


Kurz seznámí účastníky se systémem VMware vSphere 4, ESX/ESXi 4 Server a nastavením bezpečnosti ve virtuálním prostředí. Půjde o zabezpečení virtuální infrastruktury, virtuálních počítačů a sítě. Kurz je určen pro správce bezpečnosti a virtualizačního prostředí VMware a, kteří mají za úkol zabezpečit systém před hrozbami, případně provádět audit.

Časový rozvrh: 2 dny

Školení VMware vSphere – Backup a Recovery


Kurz seznámí účastníky se systémem VMware vSphere 4, ESX/ESXi 4 Server především z pohledu zálohování a obnovy dat a konfigurací. Půjde o zálohování host serverů, virtuálních počítačů, operačních systémů a aplikačních dat a jejich obnovu.

Motto kurzu je „Neučte se zálohovat, ale naučte se efektivně obnovovat“

Kurz je určen pro správce bezpečnosti a virtualizačního prostředí VMware a, kteří mají za úkol provádět zálohu a obnovu systémů.

Časový rozvrh: 2 dny

 

Školení VMware View a ThinApp

Kurz seznámí účastníky se systémem VMware View 4 a ThinApp, které složí pro vytváření infrastruktury virtuálních desktopů. Obsahem bude popis, instalace a konfigurace komponent pro nasazení virtuálních desktopů a virtualizaci aplikací. Kurz je určen pro systémové administrátory, správce virtualizačního prostředí VMware a správce uživatelských desktopů.

Časový rozvrh: 3 dny

 

 

 

 

 

 

 

  Tisknout  
     
Copyright 2005-2013 by PetrB